Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
3
Oznámení o termínech provádění pravidelných odečtů od 03.01. do 07.01.2022
4
Oznámení o termínech provádění pravidelných odečtů od 03.01. do 07.01.2022
5
Oznámení o termínech provádění pravidelných odečtů od 03.01. do 07.01.2022
6
Oznámení o termínech provádění pravidelných odečtů od 03.01. do 07.01.2022
7
Oznámení o termínech provádění pravidelných odečtů od 03.01. do 07.01.2022
8 9
10 11 12 13 14 15 16
17
Svoz separovaných odpadů v pytlích leden 2022
18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Popis úřadu

Popis úřadu

Obecní úřad

Mgr. Uršula Waniová
starostka obce
737 831 206
ursula.waniova@ropice.cz
Samuel Hlawiczka
místostarosta obce
ropice@ropice.cz
Ing. Marcela Wawrzaczová
hlavní účetní a rozpočtář
558 735 795
marcela.wawrzaczova@ropice.cz
Kristina Wałachová
referentka
553 654 292
kristina.walachova@ropice.cz
Monika Galandžárová
referentka
558 735 165
monika.galandzarova@ropice.cz
Kontakt na zastupitele zastupitele@ropice.cz

Zastupitelstvo obce Ropice pro volební období 2018 - 2022

(dle abecedního pořadí)

  • Ing. Jan Bazgier
  • Mgr. Jakub Dziergas
  • Jaroslav Haladej
  • Ludmila Haltofová
  • Samuel Hlawiczka
  • Jan Josiek
  • Věslav Król
  • Bc. Zbyhněv Nowok
  • Ing. Martina Opachová
  • Ing. Jiří Pindór
  • Radim Revenda
  • Mgr. Janusz Sabela
  • Kamil Szarzec
  • Ing. Gabriela Szmeková
  • Mgr. Uršula Waniová

Rada obce:

  • starostka - Mgr. Uršula Waniová
  • místostarosta – Samuel Hlawiczka
  • další členové rady – Věslav Król, Ing. Martina Opachová, Ing. Gabriela Szmeková 

Kontrolní výbor:

  • předseda – Bc. Zbyhněv Nowok
  • členové - Tomáš Stebel, Jan Cienciała

Finanční výbor:

  • předsedkyně – Ing. Martina Opachová
  • členové - Ing. Gabriela Szmeková, Ing. Lucie Ligocká

Výbor pro národnostní menšiny:

  • předseda – Jan Josiek
  • členové - Pavel Wania, Mgr. Gražyna Sikorová

Komise školství a tělovýchovy

  • předseda - Radim Revenda
  • členové - Jana Haladejová, Beata Revendová, Karel Pszczolka, Pavel Mitrenga

Komise sociální a kulturní

  • předsedkyně - Ing. Gabriela Szmeková
  • členové - Ludmila Haltofová, Helena Kuczerová, Nikola Sikorová, Alena Klodová, Kristina Kubiczková

Majetkoprávní komise

  • předseda - Jaroslav Haladej
  • členové - Ing. Jindřich Šancer, Tomáš Rusnák

Stavební komise a komise životního prostředí

  • předseda - Ing. Jiří Pindór
  • členové - Ing. Jan Bazgier, Ing. Hynek Milata, Samuel Hlawiczka, Ing. Jan Beneš

Zdroj

Zastupitelstvo obce Ropice pro volební období 2014 - 2018 - archiv

Zastupitelstvo obce Ropice pro období 2010 - 2014 - archiv

Počasí

Pondělí Zataženo 5/2 °C
Úterý Oblačno 4/1 °C
Středa Zataženo 3/0 °C
Čtvrtek Oblačno až zataženo s občasným deštěm 3/0 °C