Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12
MÍSTNÍ POPLATKY
Sběr a svoz separovaných odpadů v pytlích
ÚŘEDNÍ HODINY OBEC
13
MÍSTNÍ POPLATKY
ÚŘEDNÍ HODINY OBEC
14
MÍSTNÍ POPLATKY
ÚŘEDNÍ HODINY OBEC
15
MÍSTNÍ POPLATKY
ÚŘEDNÍ HODINY OBEC
16
MÍSTNÍ POPLATKY
ÚŘEDNÍ HODINY OBEC
17
MÍSTNÍ POPLATKY
ÚŘEDNÍ HODINY OBEC
18
MÍSTNÍ POPLATKY
ÚŘEDNÍ HODINY OBEC
19
MÍSTNÍ POPLATKY
ÚŘEDNÍ HODINY OBEC
20
MÍSTNÍ POPLATKY
ÚŘEDNÍ HODINY OBEC
21
MÍSTNÍ POPLATKY
ÚŘEDNÍ HODINY OBEC
22
MÍSTNÍ POPLATKY
ÚŘEDNÍ HODINY OBEC
23
MÍSTNÍ POPLATKY
ÚŘEDNÍ HODINY OBEC
24
MÍSTNÍ POPLATKY
ÚŘEDNÍ HODINY OBEC
25
MÍSTNÍ POPLATKY
ÚŘEDNÍ HODINY OBEC
26
MÍSTNÍ POPLATKY
ÚŘEDNÍ HODINY OBEC
27
MÍSTNÍ POPLATKY
ÚŘEDNÍ HODINY OBEC
28
MÍSTNÍ POPLATKY
ÚŘEDNÍ HODINY OBEC
29
MÍSTNÍ POPLATKY
ÚŘEDNÍ HODINY OBEC
30
MÍSTNÍ POPLATKY
ÚŘEDNÍ HODINY OBEC
1
MÍSTNÍ POPLATKY
ÚŘEDNÍ HODINY OBEC
2
MÍSTNÍ POPLATKY
ÚŘEDNÍ HODINY OBEC
Drobečková navigace

Úvod > Zjednodušená verze webu > Obecní úřad

Obecní úřad

Zpět

Popis úřadu

Mgr. Uršula Waniová
starostka obce
737 831 206
ursula.waniova@ropice.cz
Samuel Hlawiczka
místostarosta obce
ropice@ropice.cz
Ing. Kateřina Szotkowská
účetní
558 735 795
katerina.szotkowska@ropice.cz
Kristina Wałachová
referentka
553 654 292
kristina.walachova@ropice.cz
Monika Galandžárová
referentka
558 735 165
monika.galandzarova@ropice.cz
Kontakt na zastupitele zastupitele@ropice.cz

Zastupitelstvo obce Ropice pro volební období 2018 - 2022

(dle abecedního pořadí)

  • Ing. Jan Bazgier
  • Mgr. Jakub Dziergas
  • Jaroslav Haladej
  • Ludmila Haltofová
  • Samuel Hlawiczka
  • Jan Josiek
  • Věslav Król
  • Bc. Zbyhněv Nowok
  • Ing. Martina Opachová
  • Ing. Jiří Pindór
  • Radim Revenda
  • Mgr. Janusz Sabela
  • Kamil Szarzec
  • Ing. Gabriela Szmeková
  • Mgr. Uršula Waniová

Rada obce:

  • starostka - Mgr. Uršula Waniová
  • místostarosta – Samuel Hlawiczka
  • další členové rady – Věslav Król, Ing. Martina Opachová, Ing. Gabriela Szmeková 

Kontrolní výbor:

  • předseda – Bc. Zbyhněv Nowok
  • členové - Tomáš Stebel, Jan Cienciała

Finanční výbor:

  • předsedkyně – Ing. Martina Opachová
  • členové - Ing. Gabriela Szmeková, Ing. Lucie Ligocká

Výbor pro národnostní menšiny:

  • předseda – Jan Josiek
  • členové - Pavel Wania, Mgr. Gražyna Sikorová

Komise školství a tělovýchovy

  • předseda - Radim Revenda
  • členové - Jana Haladejová, Beata Revendová, Karel Pszczolka, Pavel Mitrenga

Komise sociální a kulturní

  • předsedkyně - Ing. Gabriela Szmeková
  • členové - Ludmila Haltofová, Helena Kuczerová, Nikola Sikorová, Alena Klodová, Kristina Kubiczková

Majetkoprávní komise

  • předseda - Jaroslav Haladej
  • členové - Ing. Jindřich ŠancerIng, Tomáš Rusnák

Stavební komise a komise životního prostředí

  • předseda - Ing. Jan Bazgier
  • členové - Ing. Jiří Pindór, Ing. Hynek Milata, Samuel Hlawiczka, Ing. Jan Beneš

Zdroj

Zpět

Počasí

Čtvrtek Zataženo 11/5 °C
Pátek Zataženo 11/4 °C
Sobota Polojasno 13/4 °C
Neděle Jasno 11/2 °C