Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7
Potvrzené případy pozitivně testovaných na COVID-19 ke dni 06.10.2020
8 9 10 11
12 13
Porucha na vodovodním řádu - Ropice Za lesem
14 15 16 17 18
19 20 21 22 23
Informace o plánovaném přerušení dodávky elektřiny - 23.10.2020
24 25
26
Svoz separovaných odpadů v pytlích
27 28 29 30
Informace o plánovaném přerušení dodávky elektřiny - 30.10.2020
31 1
Drobečková navigace

Úvod > Zjednodušená verze webu > Obecní úřad

Obecní úřad

Zpět

Popis úřadu

Mgr. Uršula Waniová
starostka obce
737 831 206
ursula.waniova@ropice.cz
Samuel Hlawiczka
místostarosta obce
ropice@ropice.cz
Ing. Kateřina Szotkowská
účetní
558 735 795
katerina.szotkowska@ropice.cz
Kristina Wałachová
referentka
553 654 292
kristina.walachova@ropice.cz
Monika Galandžárová
referentka
558 735 165
monika.galandzarova@ropice.cz
Kontakt na zastupitele zastupitele@ropice.cz

Zastupitelstvo obce Ropice pro volební období 2018 - 2022

(dle abecedního pořadí)

  • Ing. Jan Bazgier
  • Mgr. Jakub Dziergas
  • Jaroslav Haladej
  • Ludmila Haltofová
  • Samuel Hlawiczka
  • Jan Josiek
  • Věslav Król
  • Bc. Zbyhněv Nowok
  • Ing. Martina Opachová
  • Ing. Jiří Pindór
  • Radim Revenda
  • Mgr. Janusz Sabela
  • Kamil Szarzec
  • Ing. Gabriela Szmeková
  • Mgr. Uršula Waniová

Rada obce:

  • starostka - Mgr. Uršula Waniová
  • místostarosta – Samuel Hlawiczka
  • další členové rady – Věslav Król, Ing. Martina Opachová, Ing. Gabriela Szmeková 

Kontrolní výbor:

  • předseda – Bc. Zbyhněv Nowok
  • členové - Tomáš Stebel, Jan Cienciała

Finanční výbor:

  • předsedkyně – Ing. Martina Opachová
  • členové - Ing. Gabriela Szmeková, Ing. Lucie Ligocká

Výbor pro národnostní menšiny:

  • předseda – Jan Josiek
  • členové - Pavel Wania, Mgr. Gražyna Sikorová

Komise školství a tělovýchovy

  • předseda - Radim Revenda
  • členové - Jana Haladejová, Beata Revendová, Karel Pszczolka, Pavel Mitrenga

Komise sociální a kulturní

  • předsedkyně - Ing. Gabriela Szmeková
  • členové - Ludmila Haltofová, Helena Kuczerová, Nikola Sikorová, Alena Klodová, Kristina Kubiczková

Majetkoprávní komise

  • předseda - Jaroslav Haladej
  • členové - Ing. Jindřich ŠancerIng, Tomáš Rusnák

Stavební komise a komise životního prostředí

  • předseda - Ing. Jan Bazgier
  • členové - Ing. Jiří Pindór, Ing. Hynek Milata, Samuel Hlawiczka, Ing. Jan Beneš

Zdroj

Zpět

Počasí

Středa Polojasno 14/5 °C
Čtvrtek Polojasno 17/7 °C
Pátek Oblačno 17/11 °C
Sobota Zataženo 14/9 °C