Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
2
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
3
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
4
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
5
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
6
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
7
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
8
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
9
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
10
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
11
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
12
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
13
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
14
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
15
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
16
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
17
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
18
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
19
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
20
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
21
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
22
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
23
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
24
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
25
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
26
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
27
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
28
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
29
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
30
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
31
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
1
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
2
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
3
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
4
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Velikonoční odpoledne rok 2023

Velikonoční odpoledne rok 2023



Datum konání:
31.12.2023

Velikonoční odpoledne
Ten, kdo v neděli 2.4. odpoledne nebyl v Ropici U Parduby, tak určitě prohloupil. A ptáte se proč? Protože se tam konal tradiční Velikonoční jarmark s bohatým doprovodným programem. Nejenže jste se mohli pokochat velikonoční výstavou, koupit jarní dekorace a tím podpořit místní ZÁKLADNÍ ŠKOLU a Domov Sv. Josefa v Ropici, ale mohli jste si poslechnout jarní lidové zvyky v podání dívek a dětí ze Slezanu a Slezanku či si popovídat u dobrého zákusku. Pro děti byl připraven program v podobě dílniček – zasaď si svou kytičku, vyrob si zajíčka a vtipné velikonoční brýle, upleť si karabáč, vyzkoušej techniku madeirových vajec a mnoho dalšího.
Počasí sice mohlo odradit, ale ti, kteří přišli, tak byli jistě potěšeni a užili si předvelikonoční atmosféru v kruhu blízkých a sousedů.
Na závěr bych chtěla poděkovat všem zúčastněným a hlavně všem těm, kteří přiložili ruku k dílu, zaměstnancům a dětem české a polské ZŠ a MŠ v Ropici v čele s paní ředitelkou Irenou Byrtusovou, rodičům SRPŠ a Macierzy szkolnej, dětem a dívkám ze Slezanu, klientům a zaměstnancům Domu Sv. Josefa v čele s paní ředitelkou Helenou Drobisz, Restauraci U Parduby, panu Milanu Vlčkovi a klukům za upletené pomlázky a Vám všem za vytvoření té pravé jarní atmosféry.


Počasí

Neděle Zataženo 28/17 °C
Pondělí Skoro jasno 31/19 °C
Úterý Zataženo 27/20 °C
Středa Oblačno 26/20 °C