Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
Kácení stromů a keřů u nádraží
27
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
Kácení stromů a keřů u nádraží
28
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
Fyzioterapie formou Feldenkraisovy metody
Kácení stromů a keřů u nádraží
29
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
Kácení stromů a keřů u nádraží
1
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
Kácení stromů a keřů u nádraží
2
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
3
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
4
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
5
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
6
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
7
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
8
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
Upozornění na odstávku elektřiny - 08.03.2024
9
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
10
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
11
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
12
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
13
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
14
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
15
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
16
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
17
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
18
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
19
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
20
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
21
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
22
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
Finálový zápas
23
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
Sběr a svoz velkoobjemových odpadů jaro 2024
24
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
Velikonoční odpoledne 2024
25
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
Výluka na trati 322 (Cieszyn) Český Těšín - Frýdek-Místek
26
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
Výluka na trati 322 (Cieszyn) Český Těšín - Frýdek-Místek
27
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
Výluka na trati 322 (Cieszyn) Český Těšín - Frýdek-Místek
28
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
Výluka na trati 322 (Cieszyn) Český Těšín - Frýdek-Místek
29
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
30
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
31
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Popis úřadu

Popis úřadu

Obecní úřad

Ing. Gabriela Szmeková
starostka obce

737 440 443
starostka@ropice.cz

Samuel Hlawiczka
místostarosta obce

776 857 273

místostarosta@ropice.cz

Ing. Marcela Wawrzaczová
hlavní účetní a rozpočtář

558 735 795

marcela.wawrzaczova@ropice.cz 

Kristina Wałachová
referentka
553 654 292
kristina.walachova@ropice.cz
Monika Galandžárová
referentka
558 735 165
monika.galandzarova@ropice.cz
Kontakt na zastupitele zastupitele@ropice.cz

Zastupitelstvo obce Ropice pro volební období 2022 - 2026

(dle abecedního pořadí)

  • Ing. Jan Bazgier
  • Jaroslav Haladej
  • Samuel Hlawiczka
  • Ing. Martin Chmiel
  • Jan Josiek
  • Bc. Marek Kaczmarczyk
  • Josef Kozdra
  • Ing. Gabriela Kozdrová
  • Bc. Zbyhněv Nowok
  • Ing. Martina Opachová
  • Radim Revenda
  • Mgr. Janusz Sabela
  • Ing. Gabriela Szmeková
  • Pavel Trojek
  • Mgr. Uršula Waniová

Rada obce:

  • starostka - Ing. Gabriela Szmeková
  • místostarosta – Samuel Hlawiczka
  • další členové rady – Ing. Jan Bazgier, Ing. Gabriela Kozdrová, Ing. Martina Opachová 

Kontrolní výbor:

  • předseda – Bc. Zbyhněv Nowok
  • členové - Jan Cienciała, Tomáš Dostal

Finanční výbor:

  • předsedkyně – Ing. Martina Opachová
  • členové - Ing. Lucie Ligocká, Mgr. Ing. Jana Vavrošová, MBA

Výbor pro národnostní menšiny:

  • předseda – Josef Kozdra
  • členové - Roman Czolko, Jan Josiek

Komise školství a tělovýchovy

  • předseda - Ing. Martin Chmiel
  • členové - Ing. Michal Smolka, Ing. Roman Szkandera, Ph.D., Mgr. Petra Widenková, Ing. Dominik Wojnar

Komise sociální a kulturní

  • předsedkyně - Ing. Gabriela Szmeková
  • členové - Alena Klodová, Kristina Kubiczková, Helena Kuczerová, Ing. Mariola Mikolajczak, Mgr. Kateřina Szarzecová

Majetkoprávní komise

  • předseda - Pavel Trojek
  • členové - Dominik Opach, Tomáš Rusnák

Stavební komise a komise životního prostředí

  • předseda - Ing. Jan Bazgier
  • členové - Ing. Jan Beneš, Samuel Hlawiczka, Ing. Gabriela Kozdrová, Ing. Jiří Pindór, Radim Revenda

Zastupitelstvo obce Ropice pro volební období 2018 - 2022 - archiv

Zastupitelstvo obce Ropice pro volební období 2014 - 2018 - archiv

Zastupitelstvo obce Ropice pro období 2010 - 2014 - archiv

Počasí

Čtvrtek Polojasno až oblačno s dešťovými přeháňkami 11/2 °C
Pátek Zataženo 15/3 °C
Sobota Jasno 20/5 °C
Neděle Skoro jasno 23/9 °C