Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29
SENCITO
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
30
SENCITO
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
31
SENCITO
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
1
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
2
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
3
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
4
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
5
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
6
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
7
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
8
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
9
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
10
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
11
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
12
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
13
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
14
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
Žádost
15
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
16
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
17
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
18
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
19
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
Kácení stromů a keřů u nádraží
20
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
Kácení stromů a keřů u nádraží
21
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
Kácení stromů a keřů u nádraží
22
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
Evropský den obětí trestných činů
Kácení stromů a keřů u nádraží
23
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
Kácení stromů a keřů u nádraží
24
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
Kácení stromů a keřů u nádraží
25
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
Kácení stromů a keřů u nádraží
26
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
Kácení stromů a keřů u nádraží
27
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
Kácení stromů a keřů u nádraží
28
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
Fyzioterapie formou Feldenkraisovy metody
Kácení stromů a keřů u nádraží
29
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
Kácení stromů a keřů u nádraží
1
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE
Kácení stromů a keřů u nádraží
2
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
3
FOTOSOUTĚŽ "Krásy naší obce"
Kácení stromů a keřů u nádraží
Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Popis úřadu

Popis úřadu

Obecní úřad

Ing. Gabriela Szmeková
starostka obce

737 440 443
starostka@ropice.cz

Samuel Hlawiczka
místostarosta obce

776 857 273

místostarosta@ropice.cz

Ing. Marcela Wawrzaczová
hlavní účetní a rozpočtář

558 735 795

marcela.wawrzaczova@ropice.cz 

Kristina Wałachová
referentka
553 654 292
kristina.walachova@ropice.cz
Monika Galandžárová
referentka
558 735 165
monika.galandzarova@ropice.cz
Kontakt na zastupitele zastupitele@ropice.cz

Zastupitelstvo obce Ropice pro volební období 2022 - 2026

(dle abecedního pořadí)

  • Ing. Jan Bazgier
  • Jaroslav Haladej
  • Samuel Hlawiczka
  • Ing. Martin Chmiel
  • Jan Josiek
  • Bc. Marek Kaczmarczyk
  • Josef Kozdra
  • Ing. Gabriela Kozdrová
  • Bc. Zbyhněv Nowok
  • Ing. Martina Opachová
  • Radim Revenda
  • Mgr. Janusz Sabela
  • Ing. Gabriela Szmeková
  • Pavel Trojek
  • Mgr. Uršula Waniová

Rada obce:

  • starostka - Ing. Gabriela Szmeková
  • místostarosta – Samuel Hlawiczka
  • další členové rady – Ing. Jan Bazgier, Ing. Gabriela Kozdrová, Ing. Martina Opachová 

Kontrolní výbor:

  • předseda – Bc. Zbyhněv Nowok
  • členové - Jan Cienciała, Tomáš Dostal

Finanční výbor:

  • předsedkyně – Ing. Martina Opachová
  • členové - Ing. Lucie Ligocká, Mgr. Ing. Jana Vavrošová, MBA

Výbor pro národnostní menšiny:

  • předseda – Josef Kozdra
  • členové - Roman Czolko, Jan Josiek

Komise školství a tělovýchovy

  • předseda - Ing. Martin Chmiel
  • členové - Ing. Michal Smolka, Ing. Roman Szkandera, Ph.D., Mgr. Petra Widenková, Ing. Dominik Wojnar

Komise sociální a kulturní

  • předsedkyně - Ing. Gabriela Szmeková
  • členové - Alena Klodová, Kristina Kubiczková, Helena Kuczerová, Ing. Mariola Mikolajczak, Mgr. Kateřina Szarzecová

Majetkoprávní komise

  • předseda - Pavel Trojek
  • členové - Dominik Opach, Tomáš Rusnák

Stavební komise a komise životního prostředí

  • předseda - Ing. Jan Bazgier
  • členové - Ing. Jan Beneš, Samuel Hlawiczka, Ing. Gabriela Kozdrová, Ing. Jiří Pindór, Radim Revenda

Zastupitelstvo obce Ropice pro volební období 2018 - 2022 - archiv

Zastupitelstvo obce Ropice pro volební období 2014 - 2018 - archiv

Zastupitelstvo obce Ropice pro období 2010 - 2014 - archiv

Počasí

Úterý Oblačno 10/0 °C
Středa Zataženo 7/6 °C
Čtvrtek Polojasno 12/4 °C
Pátek Zataženo 16/4 °C